Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim
  • Racibórz
Racibórz, Racibórz, Śląskie, Polska
Continum p. z o.o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży:
Twoje zadania:
- pozyskiwanie nowych klientów z rynku niemieckiego
- telefoniczna i mailową obsługę obecnych klientów
- obsługa programu MS Office, w którym tworzymy oferty skrojone pod oczekiwania klientów
- sporządzanie ofert cenowych
- kompleksową realizację procesu zamówień
- budowanie długofalowych relacji z klientami
- prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z obowiązującymi procedurami,
- udział w regularnych szkoleniach poszerzających wiedzę, by być profesjonalnym reprezentantem naszej firmy
Wymagania:
- Umiejętności handlowych, komunikatywności, swobody w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, orientacji na Klienta
- Dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności
- Umiejętności pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
- Znajomości języka niemieckiego (poziom min. B2)
- Prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę na pełen etat
- stałe wynagrodzenie oraz uznaniowy system premiowy
- ubezpieczenie grupowe
- możliwość rozwoju zawodowego
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Praca Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648