Specjalista ds. sprzedaży z jęz. niemieckim (branża okienna)
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104691

Obowiązki

  • doradztwo techniczne i aktywna sprzedaż produktów budowlanych (okien i drzwi PCV, aluminium oraz rolet) do Klientów niemieckojęzycznych
  • budowanie sieci kontaktów
  • utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi Klientami
  • przygotowywanie wycen i ofert handlowych
  • monitorowanie działań konkurencji
  • ścisła współpraca z mobilnym przedstawicielem

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w branży okiennej / stolarki otworowej
  • wiedza techniczna i branżowa
  • biegła znajomość języka polskiego i niemieckiego
  • gotowość do okazjonalnych wyjazdów do Niemiec
  • umiejętności sprzedażowe

Oferujemy

  • umowa o pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych (produktowe oraz szkolenie z programów do ofertowania)
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293