Specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim/angielskim
  • Choroszcz
Choroszcz, Choroszcz, podlaskie, Polska
Schody-Chudziński Piotr Chudziński
18. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych oraz kontakt telefoniczny z klientami,
  • Tworzenie ofert handlowych, wysyłanie ich mailem do klientów,
  • Budowanie długotrwałych relacji,
  • Proaktywne poszukiwanie partnerów handlowych,
  • Analiza rynków, trendów branżowych, monitorowanie działań konkurencji,
  • Rejestracja zamówień oraz ich obsługa
  • Reprezentowanie firmy na targach zagranicznych,

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Doświadczenie, poparte sukcesami w sprzedaży B2B,
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość innych języków obcych
  • Znajomość branży budowlanej/meblarskiej
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki - ekonomia, handel, marketing)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (30 lat na rynku)
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
  • Jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowanie karty MultiSport

  • Praca Choroszcz
  • Choroszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721