Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
OEX S.A.
6. 6. 2024

TELL Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange.Poszukujemy osób, które wraz z nami będą aktywnie budować markę !Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange

Obowiązki

  • bezpośredni kontaktem z klientami w salonie – pomoc w wyborze produktów i usług Orange
  • aktywną sprzedaż i promowanie ofert Orange
  • realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku

Wymagania

  • masz pierwsze doświadczenie i chcesz rozwijać się w sprzedaży
  • jesteś na bieżąco z nowinkami technologicznymi
  • masz w sobie determinację i motywację do pracy
  • potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów

Oferujemy

  • gwarantowaną podstawę oraz możliwość wypracowania atrakcyjnej prowizji
  • umowę o pracę - stałe i stabilne zatrudnienie
  • ciekawe szkolenia, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności
  • pracę w zespole profesjonalistów i stałe wsparcie przełożonych
  • pracę, w której każdy dzień to nowe doświadczenie zawodowe
  • możliwość realnego awansu w strukturze firmy

  • Praca Radom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Radom
  • Specjalista ds. Zakupów Radom
  • Specjalista ds. marketingu Radom
  • Specjalista ds. ofertowania Radom
  • Specjalista ds. Zarządzania Radom
  • Specjalista ds. Eksportu Radom
  • Specjalista ds. transportu Radom
  • Specjalista ds. HR Radom
  • Specjalista ds. turystyki Radom
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696