Specjalista ds. Sprzedaży w Influencer Marketingu
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
WhitePress
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów;

  • Nawiązywanie relacji biznesowych z markami;

  • Tworzenie ofert dla potencjalnych reklamodawców;

  • Negocjacje handlowe pod kątem kampanii z influencerami;

  • Współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych.

WYMAGANIA:
  • Min. 2 lata doświadczenie w sprzedaży B2B;

  • Znajomość narzędzi marketingowych, z naciskiem na e-commerce;

  • Znajomość branży influencerów oraz najnowszych trendów;

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;

  • Zmysł estetyczny i „lekkie pióro”;

  • Głowa pełna kreatywnych pomysłów;

  • Nieszablonowe myślenie, innowacyjność, inicjatywa;

  • Dobra organizacja pracy i terminowość.

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie 4500–5500 zł brutto (UoP) + premia;

  • Praca stacjonarna w nowoczesnym biurze w Bielsku-Białej;

  • Duży, bezpłatny parking dla Pracowników;

  • Budżet na szkolenia i możliwość rozwoju osobistego w międzynarodowym biznesie;

  • Świetną atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą;

  • Utrzymujemy work-life balance, chcemy abyś odpoczywał/a w wolnym czasie, bez nadgodzin;

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna PZU, karnety na siłownie i basen itp.);

  • Świętujemy urodziny każdego Pracownika - rozdajemy prezenty;

  • Własne inicjatywy: #jogaoffice, Kino Kobiet, Family Day, udział w biegach przełajowych itp.;

  • Udział w programie poleceń pracowników;

  • Dostęp do bogatej wiedzy biblioteki firmowej;

  • Słyniemy z pysznej, świeżo mielonej kawy bez limitów;

  • Zapewniamy codzienne śniadania oraz świeże owoce i warzywa.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Influencer Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544