Specjalista ds. sprzedaży w HoReCa
  • Stare Opole
mazowieckie, Stare Opole, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z nowymi klientami w sektorze HoReCa.
  • Realizowanie celów sprzedażowych w przydzielonym regionie.
  • Analizowanie potrzeb klientów oraz doradzanie w zakresie dostępnego asortymentu.
  • Negocjowanie i zarządzanie kontraktami handlowymi.
  • Regularna analiza rynku oraz raportowanie wyników.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w branży spożywczej lub HoReCa.
  • Umiejętności negocjacyjnych i orientacji na wyniki.
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy.
  • Znajomości MS Office.
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy Ci:

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Rozwojowe środowisko pracy i konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet pracowniczy wraz z samochodem służbowym, laptopem i telefonem.
  • Możliwość korzystania z opieki medycznej.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132