Specjalista ds. Sprzedaży w dziale Call Center
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
EGABINET sp. z o.o.
22. 8. 2024

Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem oprogramowania medycznego zarówno dla podmiotów z sektora prywatnego jak i publicznego. W związku z rozwojem działu sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży w dziale Call Center
Twój zakres obowiązków:
- telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami celem umówienia spotkań dla konsultantów ds. oprogramowania medycznego,
- prowadzenie, aktualizowanie i raportowanie działań handlowych
Nasze wymagania:
- wysokie zdolności komunikacyjne,
- miły głos i poprawna dykcja,
- umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej,
- wysoka kultura osobista,
- doświadczenie w dziale sprzedaży telefonicznej / bezpośredniej
To oferujemy:
- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
- kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy oraz niezbędne narzędzia do pracy,
- przyjazną atmosferę pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
- dofinansowanie nauki języka angielskiego,
- 5.000 - 8.000 PLN brutto ( zależne od wyników sprzedażowych)
CV wraz ze zdjęciem proszę przesyłać przez portal wraz z klauzulą:

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584