Specjalista ds. Sprzedaży w branży TSL
  • Łódź
Łódź, Łódź, Polska
Dwabe
30. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Nasz klient to polska firma o ugruntowanej
pozycji na rynku usług TSL. Od ponad 15 lat świadczy kompleksowe
usługi dla największych odbiorców czego dowodem są otrzymywane wyróżnienia
w prestiżowych rankingach np. Gazela Biznesu w 21. edycji rankingu
najbardziej dynamicznych małych i średnich firm.

W związku z prężnym rozwojem nasz klient
poszukuje doświadczonych i skutecznych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja: Łódź/ cała Polska

Zadania na stanowisku:

  • pozyskiwanie nowych klientów do obsługi TSL,
  • budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami,
  • rozpoznawanie i analizowanie potrzeb klientów,
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert dedykowanych pod indywidualne potrzeby klientów,
  • analizowanie rynku TSL i bieżące poszukiwanie nowych możliwości.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży TSL lub pokrewne,
  • wyczucie i znajomość rynku inwestycji,
  • doświadczenie w kontaktach biznesowych,
  • nastawie nie na realizację celów oraz konsekwencja w działaniu,
  • komunikatywny język angielski,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • świetną atmosferę pracy i klimat rodzinnej firmy,
  • prace w młody i dynamicznym zespole,
  • elastyczność w wyborze formy współpracy - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B,
  • długofalową perspektywę zatrudnienia,
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz miesięczną premię uzależnioną od wyników,
  • pracę w płaskiej strukturze - bez biurokracji i wyższości,
  • bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiet socjalny, karta Multisport, opieka medyczna Medicover).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy
się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych
jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3.
Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko.
Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email: iodo@dwabe.pl.
Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stronie
dwabe.pl

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721