Specjalista ds. sprzedaży w branży produktów dla zwierząt
  • Łódź, Polesie, Blisko ogrodu zoologicznego
łódzkie, Łódź, Polesie, Blisko ogrodu zoologicznego, łódzkie, Polska
Over Group
8. 10. 2024

Najlepiej czujesz się w sprzedaży i w kontakcie z Klientem, a przy tym stawiasz także na doradztwo i budowanie relacji? Chciałbyś rozwijać swoją karierę w branży produktów dla zwierząt? Chętnie zdobywasz nową wiedzę?

Jeśli odpowiedź brzmi: „tak”, dołącz do naszego łódzkiego zespołu handlowego!

Dlaczego Over Group?

Zrzeszamy 6 marek i 4 spółki, rozwijamy profesjonalne zespoły sprzedażowe. Jesteśmy jedną z wiodących Firm w Polsce zajmującą się produkcją preparatów pielęgnacyjnych i mineralno-witaminowych dla różnych grup zwierząt. Jedną z marek jest OVER Agro - lider na rynku rolniczym. Naszą przewagę konkurencyjną opieramy na 3 filarach: profilaktyka, pielęgnacja, doradztwo. Działamy na rynku od ponad 20 lat.

Jesteśmy jak jeden organizm - wspólnie pracujemy na sukces, oferujemy wzajemną pomoc i współpracę.

www.over-group.com
Zadania:

  • Nie tylko handlowiec stacjonarny, ale i doradca - bądź specjalistą w swojej dziedzinie i zdobywaj uznanie Klientów poprzez zrozumienie, profesjonalne wsparcie i odpowiedź na jego potrzeby.
  • Będziesz sprzedawać cenione przez Klientów preparaty pielęgnacyjne i mineralno-witaminowe dla zwierząt.
  • Pracuj indywidualnie i zespołowo – korzystasz z naszej bazy, kontaktujesz się z Klientami i Przedstawicielami, notujesz w systemie i raportujesz jak dobrze Ci poszło!

Oczekujemy:

  • Zaangażowania i dużej motywacji – wtedy realizacja celów przychodzi z łatwością!
  • Doświadczenia w obsłudze Klienta, sprzedaży (mile widziane w kontakcie telefonicznym).
  • Smykałki do nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji.
  • Jesteś z branży związanej ze zwierzętami? A może masz wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne? Super!
  • Jeśli chciałbyś/chciałabyś rozpocząć karierę w nowej dla Ciebie branży – również zapraszamy! Porozmawiajmy o tym, co możemy sobie wzajemnie zaoferować.

Oferujemy:

  • Zawsze wolne weekendy – u nas pracujesz od poniedziałku do piątku, a po 15:30 jest już czas dla Ciebie!
  • Miejsce pracy oddalone od zgiełku miasta, z dużym darmowym parkingiem.
  • Nie zaczynasz od 0 – dostajesz bazę Klientów.
  • Nie jesteś ze wszystkim sam/a – współpracujesz z terenowym Przedstawicielem oraz możesz liczyć na wsparcie wszystkich osób w zespole.
  • Masz realny wpływ na to, ile zarobisz - plany dostosowane są do potencjału regionu
  • i rozliczane są miesięcznie – każdego miesiąca masz szansę wypracowania dobrego wyniku, podane widełki płacowe są możliwe do przekroczenia. Świetnie, prawda?
  • Kompleksowe wdrożenie – solidne podstawy handlowe, regularne szkolenia produktowe i udostępnienie wszelkich potrzebnych materiałów do zdobywania wiedzy.
  • Możesz korzystać na co dzień z różnych materiałów marketingowych oraz wysyłać je do Klientów.
  • Czas i przestrzeń na przygotowanie się do każdej rozmowy z Klientem – to Ty wykonujesz połączenia telefoniczne lub wysyłasz maile, nie są one generowane automatycznie.
  • Narzędzia do wykonywania pracy, dzięki którym jest szybciej i sprawniej: komputer, telefon, autorski system CRM – wszystkie dane w jednym miejscu.
  • Poważna Firma, to poważna umowa. Oferujemy umowę o pracę – żadnych śmieciówek!

Dlaczego jeszcze warto?

  • Posiadamy produkty najwyższej jakości w szerokiej ofercie, programy rabatowe i lojalnościowe oraz promocje dla Klientów każdego miesiąca.
  • Zapraszamy Cię na regularne spotkania firmowe.
  • Szkolenia nie tylko teoretyczne, ale również praktyczne - w formie wyjazdowej.
  • Organizujemy spotkania integracyjne i team building.
  • Otrzymujesz od nas zniżki na firmowe produkty oraz dostęp do wartościowych pozycji stale wzbogacanej biblioteki firmowej – książki, e-booki, audiobooki.
  • Możesz skorzystać z grupowego ubezpieczenia.
  • Premiowany System Poleceń Pracowniczych – cenisz sobie pracę u nas i znasz innego Specjalistę, który pasowałby do naszego teamu? Poleć go i zgarnij premię!

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190