Specjalista ds. Sprzedaży Usług Serwisowych
  • Nowa Wieś Wrocławska
, Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
8. 8. 2024

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i sprzedaż usług oraz części zamiennych.
  • Analiza baz danych klientów.
  • Wizyty u klientów i podtrzymywanie relacji handlowych.
  • Komunikacja z różnymi działami (Sprzedaż, Serwis itp.).
  • Tworzenie ofert sprzedażowych.
  • Monitorowanie wyników sprzedaży.
  • Raportowanie działań.
  • Praca z systemem CRM.

Wymagania:

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Wysoka orientacja na klienta.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Możliwości rozwoju i awansu w prestiżowej firmie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z dodatkowym systemem premiowym.
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Pakiety zdrowotne i sportowe, życiowe ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.
  • System poleceń pracowniczych.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

102 988
19 648