Specjalista ds. sprzedaży usług doradczych (dotacje unijne)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
DPM Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na obsługę procesu pozyskania dotacji unijnych
  • Aktywny udział w kampaniach marketingowo-sprzedażowych
  • Bieżąca obsługa leadów sprzedażowych w oparciu o telefoniczne, wideokonferencje lub osobiste spotkania z potencjalnymi klientów
  • Prezentacja oferty firmy
  • Prezentacja założeń poszczególnych programów unijnych wraz z udzielaniem odpowiedzi na specyficzne pytania klienta
  • Aktywny udział w dedukowanych spotkania/imprezach (np. targi, spotkania klubów biznesowych)
  • Współpraca z pracownikami działu projektowego oraz administracyjnego

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych z UE lub podstawowa wiedza w tym zakresie i chęć dalszej nauki i rozwoju
  • Doświadczenie w pracy z projektami unijnymi
  • Otwartość, wysoki poziom komunikacji, znajomość zasad prowadzenia biznesu, sumienność i terminowość wykonywania zadań, konsekwencja/wytrwałość w realizacji ambitnych celów
  • Biegła znajomość aplikacji biurowych MS Office

Pracodawca oferuje

  • Umowa B2B (stawka do negocjacji) plus atrakcyjna premia sprzedażowa
  • Niezbędne narzędzia pracy

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Jesteśmy firmą, która od 24 lat z sukcesem świadczy usługi z zakresu doradztwa personalnego. Współpracujemy z krajowymi i zagranicznymi firmami. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz top managementu. Doradzamy i szkolimy. Jeśli chcesz pracować wśród pasjonatów, nie czekaj – wyślij swoje CV!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami!

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Organizator usług Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087