Specjalista ds. sprzedaży usług cateringowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Catering FN
20. 9. 2024

Poszukujemy energicznej i zmotywowanej osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży usług cateringowych. Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży, jesteś zorientowany na klienta i pasjonujesz się branżą eventową, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż usług cateringowych na wydarzenia, imprezy i spotkania biznesowe
  • Kompleksowa obsługa klienta – od pierwszego kontaktu, przez przygotowanie ofert, aż po finalizację wydarzeń
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz prezentowanie oferty i produktów firmy
  • Analiza rynku i konkurencji w celu dostosowania i optymalizacji oferty
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy oraz zawieranie umów
  • Nadzór nad realizacją zamówień, kontrola nad przebiegiem i zakończeniem usług
  • Odpowiedzialność za realizację założonych celów sprzedażowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w branży gastronomicznej, eventowej lub pokrewnych
  • Umiejętność nawiązywania relacji i negocjacji handlowych
  • Kreatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zdolność analitycznego myślenia i dostosowywania się do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych
  • Orientacja na osiąganie wyników

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym uzależnionym od wyników sprzedaży
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole

Jeśli jesteś osobą ambitną, zorientowaną na wyniki i gotową do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do aplikowania!

Serdecznie zachęcamy do aplikowania :)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848