Specjalista ds. sprzedaży usług APT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Ditola.pl sp. z o.o. sp.k
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
 Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: - Aktywne pozyskiwanie klientów z branży logistycznej i produkcyjnej, mających zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych; - umawianie spotkań  - pomoc w przygotowywaniu ofert handlowych - doradztwo w wyborze właściwej usługi
Wymagania stanowiska
Zgłoś się do Nas jeśli: - Posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług  (mile widziane praca tymczasowa i outsourcing) - Lubisz kontakt z ludźmi, a negocjacje handlowe nie sprawiają Ci trudności; - potrafisz doradzać i wsłuchiwać się w potrzeby klienta
Oferujemy
W zamian oferujemy: - umowę o pracę lub umowę zlecenia - pracę w nowoczesnym biurze - niekorporacyjną atmosferę w pracy - możliwość rozwoju zawodowego w strukturach sprzedażowych - premię za umówione spotkania i sprzedaż

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667