Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej w branży motoryzacyjnej
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
Praca.pl
5. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klientów zainteresowanych zakupem samochodu na leasing lub kredyt.
  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie ofert do ich indywidualnych wymagań.
  • Aktywne dążenie do realizacji ustalonych celów sprzedażowych.
  • Praca zgodnie z kluczowymi wskaźnikami efektywności (KPIs).
  • Budowanie i pielęgnowanie relacji z partnerami biznesowymi i innymi działami firmy.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży telefonicznej z udokumentowanymi wynikami.
  • Zorientowanie na cel oraz determinacja w działaniu.
  • Wysokie zdolności interpersonalne i zdolność adaptacji w dynamicznym środowisku.
  • Pasja do motoryzacji.
  • Co najmniej średnie wykształcenie.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w call center.
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub finansowej.

Co oferujemy:

  • Zakontraktowane leady sprzedażowe od osób zainteresowanych zakupem samochodu.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w przyjaznym, motywującym zespole.
  • Dostęp do Akademii Sprzedaży oraz bieżących szkoleń i coachingów.
  • Rozbudowany pakiet benefitów: dofinansowanie sportów, opieka medyczna, ubezpieczenie życiowe i więcej.

  • Praca Chorzów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Chorzów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Chorzów
  • Specjalista ds. PR Chorzów
  • Specjalista ds. HR Chorzów
  • Specjalista ds. turystyki Chorzów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Chorzów
  • Specjalista ds. finansów Chorzów
  • Specjalista ds. reklamy Chorzów
  • Specjalista ds. Zakupów Chorzów
  • Specjalista ds. marketingu Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648