Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej T-Mobile
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
18. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń wychodzących i prowadzenie rozmów zgodnie z obowiązującymi procedurami i najwyższymi standardami
  • Sprzedaż topowych produktów i usług T-mobile
  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do udziału w szkoleniu stacjonarnym w dniach od 4 września do 1 października (dni robocze) – warunek konieczny
  • Miesięczna dyspozycyjność minimum 160 godz. w tym 1-3 dni weekendowe (współpraca możliwa pon - niedz. w godz.8.00-20.30) – warunek konieczny
  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i/lub w pracy w contact center
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera i pracy na kilku systemach
  • Komunikatywność i gotowość do prowadzenia rozmów sprzedażowych z klientami
  • Nastawienie na cel, zaangażowanie i pozytywna energia
  • Znajomość produktów i usług branży telekomunikacyjnej

To oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę po ukończeniu szkolenia - podstawa wynagrodzenia 4700 zł brutto
  • Współpracę na podstawie umowy zlecenia w pierwszym miesiącu - stawka godzinowa: 28,10 zł brutto/h dla umów zlecenia dla studentów lub 31,25/h dla umów zlecenia z ZUS
  • 800zł brutto za polecenie znajomego do współpracy - system poleceń już podczas rekrutacji!
  • Atrakcyjny system motywacyjny za wyniki – do 4500 zł brutto / miesięcznie
  • Elastyczny grafik: dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji
  • Rozwój zawodowy: płatne szkolenia wdrażające i systematyczne doszkalanie, które może otworzyć drogę do nowych możliwości w VCC
  • Realną szansę na awans: stale się rozwijamy i powiększamy nasze zespoły, a w zeszłym roku cieszyliśmy się z 94 awansów wewnętrznych!
  • Komfortowe warunki pracy: będziesz pracować w nowoczesnym biurze ul. Wersalska 50 w Łodzi
  • Hybrydowy model pracy: po wdrożeniu i osiągnięciu oczekiwanych wyników, będziesz mieć możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Pakiet benefitów: możesz skorzystać z naszego bogatego pakietu benefitów, w tym karty Multisport, prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie czy ubezpieczenia na życie Unum

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536