Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Eurocash S.A.
11. 9. 2024

Eurocash Gastronomia to wiodący dystrybutor towarów szybko rotujących (ang. FMCG) do rynku HoReCa.

JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

• Sprzedaż telefoniczna asortymentu firmy – zgodnie z założonymi celami.

• Obsługa klientów – m.in. wprowadzanie zamówień do systemu, informowanie o promocjach, cenach i nowościach w asortymencie, a także o terminach dostaw.

• Zgłaszanie obszarów do optymalizacji lub poprawy – np. procesowych lub systemowych.

• Współpraca w dziale i poza nim – kontakt nie tylko z klientem, ale i innymi działami czy współpracownikami z zespołu.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

• Jesteś osobą pozytywną i otwartą na współpracę z ludźmi,

• Masz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

• Dobrze organizujesz własną pracę,

• Potrafisz zdefiniować potrzeby i dostosować się do odbiorcy,

Mile widziane:

• Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze telefonicznej,

• Doświadczenie w branży gastronomicznej,

• Znajomość asortymentu branży gastronomicznej.

DODATKOWO OFERUJEMY:

• Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku FMCG.

• Dużą samodzielność w działaniu i organizacji własnej pracy.

• Pracę hybrydową – raz lub dwa w miesiącu spotkanie stacjonarne w miejscowości Błonie pod Warszawą.

• Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia.

• Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw  angażujących pracowników.

• Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.

ODKRYJ NASZE BENEFITY:

  • Karty sportowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Karty przedpłacone
  • Konkursy Prywatna opieka medyczna
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536