Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej B2B
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Corab S.A.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

Jesteś doświadczonym sprzedawcą? Świadomym swoich umiejętności?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Dajemy Ci możliwość zmonetyzowania swoich umiejętności z prowizją bez limitu!

Wiesz jak efektywnie sprzedawać - my wiemy jak efektywnie Cię za to wynagrodzić.

Do Twoich zadań należeć będzie:

•Aktywna sprzedaż produktów przez telefon w kontaktach z obecnymi i potencjalnymi Klientami Corab

•100% Twojego czasu pracy poświęcisz na sprzedaż! W pracach administracyjnych wesprze Cię Zespół Wsparcia. Ty wykorzystaj swój czas na to w czym jesteś najlepszy: SPRZEDAŻ

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Silny focus na wyniki sprzedażowe
  • Doświadczenie w branży OZE

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie i branży
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży bez nałożonych maksymalnych ograniczeń
  • Rozwój – chcemy, żebyś się rozwijał razem z nami
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Wczasy pod gruszą
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Specjalista ds. Zakupów Olsztyn
  • Specjalista ds. marketingu Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Specjalista ds. Eksportu Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Specjalista ds. HR Olsztyn
  • Specjalista ds. turystyki Olsztyn
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838