Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń wychodzących i prowadzenie rozmów zgodnie z obowiązującymi procedurami i najwyższymi standardami
  • Sprzedaż ofert i usług T-Mobile (przedłużanie umów obecnym klientom)
  • Dbałość o pozytywny wizerunek marki T-Mobile

Nasze wymagania

  • Energia w głosie i pozytywne nastawienie do świata
  • Gotowość do pracy zmianowej w przedziale 8:30-20:00 od poniedziałku do piątku
  • Sprawna umiejętność obsługi komputera
  • Komunikatywność i gotowość do prowadzenia rozmów sprzedażowych z klientami
  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej, telemarketingu, znajomość technik sprzedaży- jednak nie jest to warunek konieczny- wszystkiego nauczymy Cię na naszym szkoleniu

To oferujemy

  • Pakiet benefitów, w tym m.in. Multisport i program poleceń MGM (800zł za polecenia pracy znajomemu)
  • Szkolenia wdrażające, za które płacimy
  • Wypłatę zawsze na czas (stawka godzinowa: 28 zł brutto na umowie zlecenie, 30,85 zł brutto na umowie zlecenie z ZUS)
  • Atrakcyjny system motywacyjny za osiągane wyniki sprzedażowe
  • Komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji
  • Elastyczny grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Realną szansę na awans - stale się rozwijamy i powiększamy nasze zespoły
  • Umowę o pracę po okresie próbnym: 4700zł brutto

Czujesz niedosyt informacji? Zaaplikuj już dziś- chętnie się spotkamy i odpowiemy na wszelkie pytania!

Do zobaczenia w OEX VCC

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479