Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Łódź
Pracodawca
Dodano
21.08.2024
Numer referencyjny
17538_15349

Twoje zadania:

  • Sprzedaż oferowanych przez nas usług i produktów, dostosowanych do oczekiwań klientów,
  • Osiąganie ustalonych celów sprzedażowych,
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami i zapewnianie wysokiego standardu obsługi,

Czego wymagamy:

  • Posiadanie statusu ucznia lub studenta,
  • Komunikatywność i optymistyczne podejście do pracy,
  • Motywacja i gotowość do zdobywania nowych umiejętności,
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz klarowna wymowa,
  • Dyspozycyjność minimum 25 godzin tygodniowo,
  • Uczestnictwo w 5-dniowym szkoleniu wprowadzającym,

Co oferujemy:

  • Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia,
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach, które dopasujesz do swojego planu zajęć (min. 25 godzin tygodniowo),
  • Szansę na rozwój umiejętności sprzedażowych i komunikacyjnych,
  • Pracę w zgranym i wspierającym zespole.

Jesteś zainteresowany/na?

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 15946, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCIG.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej sieci telekomunikacyjnej.

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Jeżeli jesteś studentem bądź uczniem jest to praca dla Ciebie!

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648