Specjalista ds. Sprzedaży Systemów Zabezpieczeń Technicznych
  • Porosły-Kolonia
podlaskie, Porosły-Kolonia, podlaskie, Polska
Stekop S.A.
9. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odkrywanie nowych możliwości rynkowych: Aktywnie identyfikujesz potencjalnych klientów, analizujesz rynek i szukasz nowych okazji do sprzedaży naszych rozwiązań bezpieczeństwa technicznego.
  • Budowanie strategicznych relacji: Rozwijasz trwałe i zaufane relacje z kluczowymi decydentami, prezentując naszą ofertę i odpowiadając na potrzeby klientów.
  • Kreowanie ofert i negocjacje: Przygotowujesz oferty handlowe, prowadzisz negocjacje i zamykasz transakcje, dbając o satysfakcję klienta na każdym etapie współpracy.
  • Monitorowanie konkurencji: Śledzisz działania rynkowe konkurencji, by dostarczać klientom najlepsze możliwe rozwiązania.
  • Wsparcie działań marketingowych: Współpracujesz z naszym zespołem w organizowaniu działań marketingowych i PR, które wspierają naszą obecność na rynku.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie sprzedażowe: Masz co najmniej kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów i usług, najlepiej w branży zabezpieczeń technicznych, z udokumentowanymi sukcesami w realizacji celów sprzedażowych.
  • Zaangażowanie w relacje na poziomie C-level: Potrafisz budować trwałe, oparte na zaufaniu relacje z decydentami oraz wywierać wpływ na strategiczne decyzje biznesowe.
  • Pasja do technologii bezpieczeństwa: Jesteś na bieżąco z nowinkami technologicznymi w branży zabezpieczeń i potrafisz przekładać tę wiedzę na realne korzyści dla klientów.
  • Umiejętności negocjacyjne: Z łatwością prowadzisz negocjacje handlowe, przygotowujesz oferty i zamykasz złożone transakcje, dostosowując się do specyficznych potrzeb klienta.
  • Nastawienie na sukces klienta: Rozumiesz potrzeby klientów i w pełni angażujesz się w dostarczanie im rozwiązań, które przynoszą wymierne korzyści.
  • Kompetencje komunikacyjne i relacyjne: Łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi, a Twoja otwartość i umiejętność budowania relacji to klucz do osiągania wyników.
  • Mobilność i prawo jazdy: Posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy do podróży służbowych, aby dotrzeć do klientów na terenie całego kraju.

To oferujemy

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twojego doświadczenia i wyników,
  • Dajemy możliwość rozwoju zawodowego w firmie, która dynamicznie rośnie na rynku,
  • Pracujesz w przyjaznej atmosferze, w zespole nastawionym na sukces.

  • Chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznie rosnącej firmie, która znajduje się na czele innowacji w dziedzinie zabezpieczeń technicznych? Szukamy specjalisty ds. sprzedaży, który wniesie swoją energię, doświadczenie i zaangażowanie, aby pomóc nam kontynuować naszą misję ochrony najważniejszych obiektów i instytucji.

  • Praca podlaskie
  • podlaskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238