Specjalista ds. Sprzedaży Systemów Off-Grid
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Off Grid Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Jako Przedstawiciel Handlowy w naszej firmie, będziesz odpowiedzialny za rozwój sprzedaży innowacyjnych rozwiązań off-grid. Twoim celem będzie docieranie do klientów indywidualnych i biznesowych, którym zależy na niezależności energetycznej i ekologicznych technologiach. Szukamy osoby, która potrafi skutecznie łączyć umiejętności sprzedażowe z techniczną wiedzą o produktach. W roli tej będziesz kluczowym elementem w procesie budowania trwałych relacji z klientami oraz promowania nowoczesnych rozwiązań, które wspierają zrównoważony rozwój.

Obowiązki

  • Pozyskiwanie klientów: Aktywne poszukiwanie nowych klientów indywidualnych i biznesowych zainteresowanych rozwiązaniami off-grid, w tym systemami fotowoltaicznymi, magazynami energii, i innymi technologiami odnawialnymi.
  • Doradztwo techniczne: Przeprowadzanie szczegółowych konsultacji z klientami, identyfikowanie ich potrzeb oraz rekomendowanie odpowiednich rozwiązań energetycznych.
  • Negocjowanie warunków: Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert, umów i finalizowanie transakcji.
  • Budowanie relacji: Utrzymywanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami, dbanie o ich satysfakcję oraz zapewnianie wysokiej jakości obsługi posprzedażowej.
  • Analiza rynku: Monitorowanie rynku, analiza konkurencji oraz identyfikowanie nowych trendów i możliwości biznesowych.
  • Raportowanie: Regularne raportowanie wyników sprzedaży, działań oraz postępów w realizacji celów do przełożonego.
  • Współpraca z zespołem: Ścisła współpraca z działem technicznym, logistycznym i marketingowym w celu zapewnienia efektywnej realizacji projektów i dostosowania oferty do potrzeb rynku.
  • Szkolenie i rozwój: Udział w szkoleniach produktowych oraz branżowych w celu bieżącego aktualizowania wiedzy na temat produktów i trendów w branży off-grid.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe: Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta, najlepiej w branży związanej z technologiami, energetyką, odnawialnymi źródłami energii (OZE) lub pokrewnych dziedzinach.
  • Znajomość branży: Znajomość technologii off-grid, takich jak panele fotowoltaiczne, magazyny energii, turbiny wiatrowe i inne rozwiązania związane z niezależnym wytwarzaniem energii.
  • Umiejętności komunikacyjne: Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność efektywnego prowadzenia rozmów i negocjacji z klientami.
  • Zdolności analityczne: Umiejętność analizowania potrzeb klientów i dostosowywania oferty do ich wymagań, a także oceny rynku i identyfikowania nowych możliwości biznesowych.
  • Orientacja na wyniki: Motywacja do osiągania celów sprzedażowych oraz umiejętność pracy w oparciu o wyniki.
  • Umiejętność zarządzania czasem: Doskonała organizacja pracy, samodzielność w planowaniu działań oraz umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem.
  • Prawo jazdy: Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych w regionie.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników sprzedażowych.
  • Narzędzia pracy: Samochód służbowy, karta paliwowa oraz inne niezbędne narzędzia wspierające pracę zdalną i mobilną.
  • Szkolenia i rozwój: Regularne szkolenia produktowe oraz branżowe, które pozwolą Ci na ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy w dziedzinie odnawialnych źródeł energii i technologii off-grid.
  • Możliwości rozwoju kariery: Ścieżki awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwość zdobywania doświadczenia w innowacyjnej branży technologii energetycznych.
  • Elastyczny czas pracy: Możliwość dostosowania godzin pracy oraz elastyczne podejście do planowania spotkań i działań sprzedażowych.
  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę lub kontrakt B2B, w zależności od preferencji, w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Wsparcie zespołu: Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony zespołu w zakresie działań sprzedażowych i technicznych.

  • Proces rekrutacji: Po przesłaniu aplikacji, wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której będziemy omawiać Twoje doświadczenie oraz dopasowanie do naszej firmy.
  • Kultura firmy: W Off Grid wierzymy w wartość innowacji i zrównoważonego rozwoju. Promujemy otwartą komunikację, współpracę i rozwój osobisty. Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy dążą do pozytywnego wpływu na środowisko i rozwijają nowoczesne technologie OZE.
  • Wsparcie na start: Nowi pracownicy otrzymują kompleksowe wprowadzenie oraz wsparcie mentora w początkowym okresie zatrudnienia, aby szybko poczuć się częścią zespołu i efektywnie rozpocząć pracę.

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gliwice
  • Specjalista ds. finansów Gliwice
  • Specjalista ds. reklamy Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544