Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych i używanych (m/k)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
PROFIT HR
16. 9. 2024

PROFIT HR (Certyfikat 8985) MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci.

Klienci PROFIT HR to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z Regionu D-A-CH.

Jednym z naszych Klientów jest  spółka z branży samochodowej marek Premium z siedzibą  w Katowicach.

W związku z rozwojem działu sprzedaży i koniecznością wsparcia zespołu,  poszukujemy do pracy w centrali firmy w Katowicach  kandydata/kandydatki na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW NOWYCH I UŻYWANYCH  (m/k)

j. angielski

Miejsce pracy: Katowice

Praca stacjonarna

Umowa B2B

Numer referencyjny: S/F/KAT

CEL STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie rozwijała sprzedaż nowych i używanych samochodów marki luksusowej/ premium na terenie Polski i krajów sąsiadujących w celu realizacji KPI’ s producenta i planów sprzedażowych, utrzymywała oraz nawiązywała nowe relacje z Klientami.

NASZ KANDYDAT BĘDZIE ODPOWIEDZIALNY M.IN. ZA NASTĘPUJĄCE ZADANIA:

  • Opieka nad Klientem
  • Nawiązywanie relacji
  • Prowadzenie procesu sprzedaży
  • Udział w Eventach w kraju i za granicą.

PRAGNIEMY ZATRUDNIĆ OSOBĘ POSIADAJĄCĄ PONIŻSZE KOMPETENCJE I CHARAKTERYZUJĄCĄ SIĘ NASTĘPUJĄCYMI CECHAMI:

  • Min. 3 letnie doświadczenie handlowe preferowane w branży samochodowej, w obszarze dóbr luksusowych, w markach premium
  • Konsekwencja w działaniu, dobra organizacja, systematyczność
  • Komunikatywność, skuteczność  i inicjatywa w działaniu,
  • Zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (warunek konieczny; min. B2)
  • Biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i Power Point.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalnej marce samochodów premium
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę B2B na pełnym etacie plus atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju w sprzedaży innych marek Bugatti, Pagani, Koenigseg
  • Udział w rozwoju firmy i zapewnieniu wysokiej jakości obsługi Klientów i Kontrahentów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV wraz z Nr ref w języku polskim lub angielskim.  Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.  Prosimy o zapoznanie się z poniższa klauzulą informacyjną i zawarcie treści zgody w nadsyłanym życiorysie.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567