Specjalista ds. Sprzedaży / Sales Account Manager - Northern Europe
  • Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, łódzkie, Polska
Legs Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Firma Legs jest jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu. Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych. Nasza siedziba znajduje się w samym sercu Europy. Na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, ale po wejściu Polski do Unii Europejskiej (2004) silnie rozwinęliśmy dział eksportu. Obecnie już ok. 30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

W celu utrzymania stałego wzrostu sprzedaży eksportowej (B2B) ciągle rozwijamy Nasz Zespół ds. Eksportu, dlatego aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie poszukujemy do naszego zespołu:
Zakres obowiązków:

  • Procesowanie zamówień obecnych klientów na następujących rynkach: Wielka Brytania, Irlandia, Finlandia, Skandynawia, kraje Beneluksu;
  • Identyfikowanie potrzeb rynku i poszukiwanie nowych innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych;
  • Aktualizowanie i rozwijanie bazy nowych klientów;
  • Stały kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami w celu budowania pozytywnych relacji biznesowych;
  • Raportowanie aktywności sprzedażowej;
  • Tworzenie ofert sprzedażowych.

Wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2/C1 - warunek konieczny;
  • Dużej motywacji do pracy w środowisku sprzedażowym;
  • Samodzielności w działaniu;
  • Wysoce rozwiniętych zdolności komunikacyjnych;
  • Kreatywności i dobrej organizacji pracy własnej;
  • Zaangażowania w codzienne obowiązki;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Gotowości do odbywania częstych wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku w dziale sprzedaży oraz otwartość na nowe wyzwania będą dopełnieniem idealnego profilu kandydata.

W zamian za wyżej wymienione cechy możemy zaoferować:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie (stałe plus zmienne) adekwatne do wymagań stanowiska oraz umiejętności i doświadczenia kandydata;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, gdzie wysokie standardy przyczyniają się do profesjonalizmu;
  • Doświadczenie w pracy międzynarodowej.

  • Praca Aleksandrów Łódzki
  • Manager Aleksandrów Łódzki
  • Aleksandrów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251