Specjalista ds. Sprzedaży - Rynek Badań i Rozwoju (R&A)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Air Liquide Polska Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie współpracy handlowej z istniejącymi klientami
  • Zdobywanie wiedzy na temat dostępnych produktów Air Liquide oraz na temat rynku gazów laboratoryjnych i analitycznych
  • Opracowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych
  • Prowadzenie raportów i analiz sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • Motywacja do bezpośredniej pracy z klientem biznesowym i gotowość do rozwoju w sprzedaży
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do regularnej pracy w terenie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych
  • Umiejętność samodzielnej i systematycznej pracy
  • Ukierunkowanie na wysokie standardy pracy (korporacja)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w procesie sprzedaży opartej na przetargach
  • Doświadczenie sprzedażowe w sektorze laboratoryjnym lub przemyśle

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez firmę zewnętrzną
  • Dodatkowe 3 dni pełnopłatnego urlopu w roku kalendarzowym
  • Atrakcyjna premia
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających
  • Możliwość wspierania dodatkowych inicjatyw organizowanych przez dedykowane zespoły projektowe

Rynek Badań i Rozwoju (R&A Research and Analyses) obejmuje klientów z wielu sektorów gospodarki, jak np.:

przemysł petrochemiczny, ochrona środowiska, przemysł samochodowy, laboratoria analityczne i usługowe, centra

badawczo-rozwojowe, uczelnie. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest zastosowanie gazów czystych oraz mieszanin

gazów specjalnych. Najważniejsze są tutaj precyzja wykonania mieszanin, konkurencyjny termin realizacji dostaw i

doradztwo doświadczonych ekspertów.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdańsk
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdańsk
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210