Specjalista ds. Sprzedaży Retail
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
1. 8. 2024

Zakres obowiązków

 Pozyskiwanie nowych klientówZdolność do wejścia i sprzedaży w sieciach handlowychUtrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi klientamiTworzenie ofert handlowychPrzygotowywanie raportów oraz analiz w związku z prowadzoną sprzedażąPrzeprowadzanie analizy rynkowej;Przeprowadzanie negocjacji o charakterze handlowym;Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych oraz targach i reprezentowanie na nich firmy;

Wymagania

Doświadczenie ( co najmniej 5 lat) w prowadzeniu sprzedaży retailWysoko rozwinięte umiejętności negocjacjiKomunikatywność, otwartość, elokwencjaZorientowanie na osiąganie wyników i celów sprzedażowychProaktywnośćPrawo jazdy kat. B

Oferujemy

Praca w stabilnej firmie o ciekawym asortymencieDuża samodzielność i wolna ręka w wykonywaniu obowiązkówWysokie wynagrodzenie podstawowe i uczciwa prowizjaWdrożenie oraz ciągłe wsparcie zespołu firmyNarzędzia konieczne do wykonywania pracy - telefon, komputer, materiały marketingowe

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Specjalista ds. finansów Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544