Specjalista ds. Sprzedaży reklam z językiem węgierskim
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Praca.pl
2. 10. 2024

Twoja rola:

  • Aktywna sprzedaż i obsługa klientów z istniejącego portfela.
  • Gwarantowanie satysfakcji klientów i zbieranie opinii na temat produktów i usług.

Twoje obowiązki:

  • Zarządzanie relacjami z obecnymi klientami.
  • Budowanie stałych relacji B2B w ramach sprzedaży.
  • Opracowywanie efektywnych strategii reklam online.
  • Wykorzystywanie narzędzi komunikacyjnych dla sukcesu reklamowego.
  • Demonstracja umiejętności sprzedażowych i prezentacyjnych.

Twoje umiejętności:

  • Biegłość języka węgierskiego (C1) i angielskiego (B2).
  • Doświadczenie z mediami społecznościowymi.
  • Motywacja i orientacja na osiąganie celów.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w reklamie online.
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży.

Oferujemy:

  • Pakiet relokacyjny.
  • Premia startowa €1000.
  • Do 8200 zł wynagrodzenia miesięcznego plus dodatkowe premie.
  • Szkolenia z trendów marketingowych i sprzedażowych.
  • Perspektywy kariery w międzynarodowej firmie.
  • Premie za polecenie pracowników i programy lojalnościowe.
  • Nowoczesne biuro.
  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa.
  • Atrakcyjne wyposażenie biura i regularne imprezy integracyjne.
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116