Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Żywieniowych Zwierząt Gospodarskich
  • warmińsko-mazurskie
warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurskie, Polska
Soymax sp. z o.o.
10. 10. 2024

Soymax sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem, które powstało z myślą o rosnących potrzebach hodowców ukierunkowanych na optymalizację produkcyjności zwierząt. Działając wspólnie z polskimi hodowcami, pracujemy nad rozwiązaniem globalnych wyzwań związanych z produkcją żywności, aby zapewnić wszystkim sprawiedliwsze i lepiej prosperujące społeczeństwo. Naszym celem  jest tworzenie lepszego życia dla wszystkich Polaków. Nie odniesiemy sukcesu, w świecie, który zawodzi. W 2050 roku na świecie będzie 9,7 miliarda ludzi. Jeśli mamy wyżywić ludność świata w sposób zrównoważony i odpowiedzialny, nadszedł czas na zmiany. SOYMAX  wspiera rozwój bardziej zrównoważonego światowego przemysłu produkcji zwierzęcej.

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż suplementów żywieniowych dla bydła w wybranym regionie
  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Wykonywanie celów sprzedażowych
  • Doradztwo w zakresie żywienia bydła
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Analiza rynku i dostosowywanie ofert do trendów
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach i targach

Profil kandydata:

  • Min. rok doświadczenia w sprzedaży suplementów dla bydła
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w pracy z dystrybutorami i hodowcami
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość żywienia bydła
  • Mile widziane wykształcenie w kierunku weterynarii, zootechniki lub rolnictwa

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja
  • Samochód służbowy (także do użytku prywatnego)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju
  • Wsparcie na każdym etapie pracy

  • Praca warmińsko-mazurskie
  • warmińsko-mazurskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087