Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych - Kasjer
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
SKOK im. Z. Chmielewskiego
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż kredytów, pożyczek, kart i innych produktów finansowych,
  • rozmowy sprzedażowe, doradztwo,
  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji,
  • transakcje gotówkowe i bezgotówkowe.

Od kandydatów oczekujemy:

  • łatwości w tworzeniu pozytywnych relacji z Klientami,
  • otwartości na nowe rozwiązania technologiczne, praktycznej znajomości obsługi social - mediów,
  • wysokiego poziomu kultury osobistej, miłej osobowości, schludnej aparycji,
  • zaangażowania oraz chęci szkolenia się i rozwoju zawodowego,
  • mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + system motywacyjny,
  • szkolenia w miejscu pracy oraz stałe wsparcie trenerów wewnętrznych,
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228