Specjalista ds. Sprzedaży produktów Cannabotech
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Super-Pharm Poland Sp. z o.o.
29. 5. 2024

4258334

Obowiązki

  • Odpowiedzialność za realizację założeń sprzedażowych i marketingowych
  • Dbanie o aktywną sprzedaż
  • Dobieranie indywidualnej oferty produktowej na podstawie badań wykonywanych skanerem
  • Przestrzeganie najwyższych standardów obsługi klienta
  • Profesjonalne doradztwo Klientom w zakresie suplementacji roślinnej, oraz zasad pielęgnacji i wellbeingu
  • Bycie Ambasadorem marki (świetna znajomość oferty i umiejętne dopasowywanie produktów do potrzeb)
  • Współpraca z centralą w celu zapewnienia dostępności produktów dla klienta, oraz realizacja wytycznych dotyczących zasad ekspozycji towarów
  • Wspieranie Kierownika Sklepu w zadaniach administracyjnych w celu zapewnienia efektywnego działania sklepu

Wymagania

  • Nastawienie na realizację celu
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność budowania relacji Klientów z marką
  • Łatwość w przekazywaniu wiedzy na temat produktów, korzyści płynących ze stosowania i zasad prawidłowego użytkowania
  • Pozytywne nastawienie do Klientów i członków zespołu
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane w zakresie zdrowia i urody)

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów m.in.: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki pracownicze w sklepach stacjonarnych Super-Pharm
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851