Specjalista ds. Sprzedaży Pracy Tymczasowej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Growton Group
16. 9. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży ? Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży.

Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni.

I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

Dla naszego Klienta, firmy Gemini Job specjalizującej się w pośrednictwie pracy, oferującej kompleksowe usługi rekrutacyjne zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Działając na rynku międzynarodowym, Gemini Job pomaga firmom w znalezieniu odpowiednich kandydatów, a osobom poszukującym pracy w zdobyciu zatrudnienia zgodnego z ich kwalifikacjami i oczekiwaniami. Firma wyróżnia się profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz szerokim zakresem ofert pracy, obejmującym różnorodne branże i stanowiska. Gemini Job stawia na transparentność i skuteczność, co czyni ją zaufanym partnerem w procesie rekrutacji.

Zadania:

  • Realizacja budżetu sprzedaży poprzez aktywne pozyskiwanie nowych Klientów B2B,
  • Badanie potrzeb Klientów w zakresie usług HR, takich jak leasing i outsourcing pracowniczy, oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami.
  • Wyszukiwanie nowych klientów, ciągłe mapowanie rynku i potencjału,
  • Prowadzenie spotkań handlowych z potencjalnymi klientami,
  • Bliska współpraca z działami operacyjnymi i rekrutacyjnymi w celu efektywnej realizacji umów.
  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Regularne raportowanie wyników sprzedaży,
  • Dbałość o profesjonalny wizerunek firmy podczas rozmów z klientami i w prezentowanych ofertach.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i identyfikowaniu nowych klientów B2B, szczególnie takich gdzie nawiązanie współpracy odbywa się przez działy HR i/lub zakupowe firmy,
  • Wypracowane metody prospectingowe,
  • Otwartość na pracę w terenie i spotkania z klientami,
  • Umiejętność prowadzenia skutecznej sprzedaży doradczej,
  • Zdolność do budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientami,
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizowania pracy w sposób efektywny,
  • Samodzielność, sumienność i dokładność,
  • Kreatywność w poszukiwaniu nowych metod i strategii sprzedażowych.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach sprzedażowych,
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • Możliwość osiągania wysokich prowizji za realizację i przekraczanie celów sprzedażowych,
  • Nowoczesne narzędzia pracy, takie jak laptop, telefon służbowy, oraz dostęp do systemów CRM, samochód służbowy od 3 miesiąca pracy.

Proces rekrutacji:

  • Wyślij nam swoje CV,
  • Spotkanie online, omówienie Twojego doświadczenia i oczekiwań, weryfikacja kompetencji sprzedażowych,
  • Spotkanie online z Klientem,
  • Oferta: Omówienie szczegółów współpracy i przyjęcie do zespołu.

Jesteś otwarta/y na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567