Specjalista ds. Sprzedaży - praca od 07.06
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
CSP Sp. z o.o.
30. 4. 2024

Ponownie rozbudowywujemy zespoły, projekty bardzo się rozwijają i szukamy właśnie Ciebie! :)
Rozmowa z drugą osobą to dla Ciebie woda na młyn? Lubisz nowinki techniczne albo chcesz się z nimi zapoznać? Chcesz zmienić swoją ścieżkę zawodową lub wracasz na rynek po dłuższej przerwie? A może dopiero szukasz swojej pierwszej pracy? Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, na chociażby jedno pytanie, to zapraszamy do aplikacji!
Jest to praca dla osób w każdym wieku. Wystarczy otwarta głowa i chęci do nauki, a reszty Cię nauczymy.
Zakres obowiązków:
- Doradztwo i telefoniczna sprzedaż usługi Orange Love
- Budowanie pozytywnych relacji z Klientem
- Wprowadzanie zamówień, uaktualnianie danych w CRM
- Weryfikacja statusu zamówienia
Nasze wymagania:
- Silna orientacja na obsługę Klienta
- Umiejętne wsłuchiwanie się w potrzeby Klienta i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Wysoka kultura osobista
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Chęci poszerzania wiedzy produktowej
- Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin tj. od pon-pt (9.00-17.00)
Mile widziane:
- Doświadczenie w Call Center: w sprzedaży, w obsłudze Klienta
Oferujemy:
- Stałą podstawę (od 28 zł brutto/h, tj. od 4700 zł brutto/mc) oraz prowizję za sprzedaż
- Stabilną pracę z możliwością przejścia na umowę o pracę
- Szkolenie adaptacyjne z doświadczonym trenerem
- Pracę stacjonarną, a po nabyciu doświadczenia - praca hybrydowa
- Koleżeńską atmosferę w biurze, zgrany zespół oraz strefę relaksu z PS5
- Realny rozwój w strukturach firmy
- Zniżki pracownicze na usługi Orange Polska (do 50%)
- Benefity po 3 miesiącach od zatrudnienia
- Elektroniczny obieg dokumentów kadrowych - m.in. umowy

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864