Specjalista Ds. Sprzedaży Opakowań Z Tekturu Litej
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
UDS S.A.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z Klientami. Realizację celów sprzedażowych. Sporządzanie ofert handlowych i projektów umów. Monitorowanie realizacji zleceń. Kreowanie przyszłych działań handlowych i udział w tworzeniu strategii sprzedaży. WYMAGANIA: Minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży opakowań wykonanych z tektury litej. Znajomości branży opakowaniowej - warunek konieczny. Wiedzy z zakresu poligrafii. Wysokiej efektywności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy. Umiejętności w zakresie prowadzenia prezentacji, przygotowywania ofert oraz negocjacji. Nastawienia na cel oraz pro aktywność w działaniu. Skrupulatności, zaangażowania oraz rzetelności. Gotowości do częstych wyjazdów służbowych. Czynnego prawa jazdy kat. B. Znajomości języka angielskiego. OFERUJEMY: Prace w renomowanej firmie w branży poligraficznej. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B. Narzędzia pracy do realizacji powierzonych zadań. Możliwość rozwoju w strukturach firmy. Prywatną opiekę medyczną. Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392