Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości Premium
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
MODERNA HOLDING
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami rynku Premium w Trójmieście
  • Nawiązywanie kontaktu z klientem oraz budowanie bazy danych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Współpraca z klientami podczas finalizacji transakcji
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami po sfinalizowanych transakcjach

Nasze wymagania

  • Duże doświadczenie w sprzedaży nieruchomości na rynku pierwotnym - warunek konieczny
  • Znajomość rynku deweloperskiego
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne w zakresie nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem
  • Dyspozycyjność
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Umiejętność zarządzania swoją pracą pod presją czasu
  • Nienaganna prezencja, uśmiech oraz wysoko kultura osobista
  • Umiejętność współpracy, orientacja na cel, samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Wykształcenie wyższe i znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne biuro w gdańskiej Oliwie
  • Niezbędne, nowoczesne narzędzia usprawniające pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • Pracę umożliwiającą rozwój i zdobywanie wiedzy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Zniżki pracownicze w naszym autorskim Bistro Oliwa

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536