Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
  • Wiskitki
Wiskitki, Wiskitki, mazowieckie, Polska
Zakłady Chemiczne ANSER Sp. z o.o.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Region: Wiskitki woj. mazowieckie

Opis stanowiska:

  • prezentacja i aktywna sprzedaż nieruchomości
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta w procesie zakupu nieruchomości (podpisywanie umów rezerwacyjnych i deweloperskich)
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami (również posprzedażowo)
  • negocjowanie warunków transakcji
  • wiedza techniczna z zakresu budownictwa (będzie dodatkowym atutem)
  • przeprowadzanie analiz lokalnego rynku nieruchomości i aktualnych potrzeb klientów
  • udział w planowaniu i realizacji kampanii marketingowych

Wymagania:

Oferujemy:

  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole;
  • długofalową współpracę;
  • narzędzia niezbędne do pracy;
  • wynagrodzenie w oparciu o podstawę i prowizję.

  • Praca Wiskitki
  • Wiskitki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080