Specjalista ds. sprzedaży maszyn komunalnych i ogrodowych
  • Kajetanów
świętokrzyskie, Kajetanów, świętokrzyskie, Polska
Firma Wanicki Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30 – letnim doświadczeniem.Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, John Deere, Tatra. Kramer, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, SIP, AVR.Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :).

Zakres obowiązków:

  • rozpoznawanie potrzeb klientów w zakresie zakupu maszyn komunalnych i ogrodowych oraz pojazdów użytkowych,
  • doradztwo techniczne, dobór odpowiedniego sprzętu,
  • przygotowywanie ofert handlowych dla stałych i nowych klientów,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych,
  • wysoka jakość obsługi klientów (także poza siedzibą firmy) i dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekiwania:

  • znajomość i umiejętność identyfikacji maszyn oraz sprzętu rolniczego,
  • aktywna sprzedaż i realizacja wyznaczonych celów,
  • komunikatywności, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • pakiety sportowe,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • przyjazną atmosferę współpracy,
  • ścieżkę rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

  • Praca świętokrzyskie
  • Operator maszyn świętokrzyskie
  • świętokrzyskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584