Specjalista ds. sprzedaży Maszyn
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
AGREX-ECO Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami Firmy oraz pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Aktywne działania sprzedażowe,
  • Zarządzanie procesem wyceny i sprzedaży maszyn,
  • Doradztwo techniczne w zakresie asortymentu Firmy,
  • Współpraca i budowanie pozytywnych relacji z Klientami,
  • Wyjazdy służbowe na terenie całego kraju,
  • Monitorowanie rynku Klientów i Konkurencji,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, przetargowych,
  • Udział w konferencjach, robienie prezentacji.

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe - inżynier
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientami,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Doświadczenie w sprzedaży maszyn do recyklingu będzie dodatkowym atutem,
  • Praca w biurze w Warszawie.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246