Specjalista ds. Sprzedaży Marketplace
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Incom Group S.A.
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych,
  • Obsługa platform sprzedażowych takich jak Allegro, Ebay, Amazon,
  • Rozwój oferty produktowej w marketplace oraz stałe monitorowanie poprawności prezentacji oferty,
  • Dbanie o właściwy listing produktów,
  • Analiza danych i raportowanie wyników sprzedaży,
  • Identyfikacja obszarów do poprawy i wprowadzenie optymalizacji,
  • Współpraca z działami PM, logistyki, marketingu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze platform sprzedażowych,
  • Znajomość narzędzi sprzedaży internetowej np. Google Analytics, BaseLinker,
  • Znajomość narzędzi wspierających sprzedaż np. Allegro Analytics,
  • Podstawowa wiedza z zakresu marketingu internetowego oraz pozycjonowania,
  • Dobra znajomość programu MS Excel,
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2).
  • Wykształcenie z zakresu e-commerce.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole nastawionym na realizację celów,
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szkolenia wprowadzające pod okiem profesjonalistów,
  • ogromny zastrzyk wiedzy który wpłynie na Twój rozwój osobisty,
  • nowoczesne biuro z prywatnym parkingiem,
  • benefity: karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Allianz.

Dowiedz się więcej na temat naszej firmy na www.incomgroup.pl

Znajdziesz nas też na Facebooku i Twitterze

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289