Specjalista ds. sprzedaży marketingu i administracji (inwestycje deweloperskie)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
SalesHR
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Stanowisko to, jest połączeniem trzech funkcji : prezentacji nieruchomości zainteresowanym klientom, działaniom marketingowym w internecie oraz obsługą biura.

sprzedaż:

- rozmowy z potencjalnymi, zgłaszającymi się klientami, prezentacja nieruchomości, dążenie do finalizacji

- odpowiadania na pytania dotyczących nieruchomości

marketing:

- tworzenie postów na social-media, kręcenie tik-toków

- współpraca z agencjami marketingowymi odn. przygotowywania materiałów marketingowych

administracja biurem:

- obieranie telefonów, odpisywanie na maile

- wsparcie administracyjne dla firmy, zarządzanie zaopatrzeniem biura

WYMAGANIA:
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży nieruchomości
  • bardzo dobre umiejętności sprzedażowe, uśmiech, komunikatywność, nastawienie na klienta
  • dobra znajomość narzędzi marketingowych, promocji w internecie
  • proaktywna postawa : pisanie postów, kręcenie filmików na social-media
  • bardzo dobra organizacja swojej pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • prawo jazdy kat B

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe na podstawie umowy o pracę, podstawa 7 000 - 9 000 PLN brutto
  • dodatkowe bardzo atrakcyjne prowizje za skuteczne zachęcenie do kupna nieruchomości (mieszkania/domy pod miastem) - klienci zgłaszają się sami
  • pracę w komfortowo urządzonym biurze (północ Krakowa) z dogodnym dojazdem
  • bardzo dużą samodzielność, pracę bezpośrednio z właścicielami firmy
  • możliwość awansu oraz zarabiania bardzo dobrych pieniędzy
  • wszystkie niezbędne oferty pracy

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370