Specjalista ds. sprzedaży leasingu - pojazdy lekkie
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
ING Lease
4. 4. 2024

Miejsce pracy: Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie współpracy i utrzymywanie bliskich relacji handlowych z dostawcami na rynku pojazdów lekkich
  • aktywna sprzedaż produktów leasingowych
  • dopasowanie oferty do potrzeb klienta i opieka nad nim podczas procesu realizowania transakcji
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie we współpracy z dostawcami
  • znajomość produktów leasingowych
  • zainteresowanie branżą motoryzacyjną
  • łatwość w budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji biznesowych
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstej pracy w terenie w oparciu o wyznaczone plany sprzedażowe

To oferujemy

  • umowę o współpracy na wyłączność (B2B)
  • szkolenia i programy rozwojowe
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  • premię uzależnioną od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: rekrutacja@ing.pl.

ING Lease

ING Lease (Polska) Sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy ING - jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Spółka jest liderem rynku leasingu w Polsce, oferując nowoczesne produkty leasingowe - dopasowane do potrzeb zarówno małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych, międzynarodowych korporacji. Dołącz do nas!

  • Praca Koszalin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Koszalin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Koszalin
  • Specjalista ds. PR Koszalin
  • Specjalista ds. Zakupów Koszalin
  • Specjalista ds. marketingu Koszalin
  • Specjalista ds. ofertowania Koszalin
  • Specjalista ds. Zarządzania Koszalin
  • Specjalista ds. Eksportu Koszalin
  • Specjalista ds. transportu Koszalin
  • Specjalista ds. HR Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228