Specjalista ds. Sprzedaży Komponentów Paszowych
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel
18. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi i potencjalnymi klientami.
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych na rynku komponentów paszowych.
  • Doradztwo merytoryczne w zakresie oferowanych produktów.
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz aktualnych trendów na rynku.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży komponentów paszowych – warunek konieczny
  • Znajomość rynku paszowego i jego specyfiki.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych.
  • Proaktywność i samodzielność w działaniu.
  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer
  • Duża samodzielność w działaniu i realny wpływ na procesy w firmie
  • Wsparcie ze strony współpracowników i praca w niekorporacyjnym, rodzinnym klimacie

Anna Giletiuk, tel. 537 173 333

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. reklamy Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648