Specjalista ds. sprzedaży - jęz. niemiecki
  • Szczecinek
Szczecinek, Szczecinek, Zachodniopomorskie, Polska
Kronospan Polska
26. 3. 2024

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.
Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży – jęz. niemiecki
Miejsce pracy: Szczecinek
Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny;
• Wykształcenie wyższe;
• Doświadczenie w obszarze sprzedaży i obsłudze klienta;
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
• Prawo jazdy kat. B;
• Otwartość i umiejętność budowania relacji z klientem;
• Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.
Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie ofert handlowych, miesięcznych budżetów oraz cenników dla obsługiwanych klientów;
• Koordynowanie procesu realizacji zamówienia handlowego – przyjęcie zamówienia, zorganizowanie wysyłki towaru do klienta, przygotowanie dokumentów związanych z załadunkiem towaru;
• Obsługa klientów przydzielonego rynku - prowadzenie rozmów handlowych;
• Uczestnictwo w targach branżowych.
Oferujemy:
• Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• System nagród miesięcznych;
• Opieka mentora podczas procesu onboardingu;
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
• Nielimitowany dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.
Link do aplikowania - https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=db4e7891338d43668db2bf4eed3c72ad

  • Praca Szczecinek
  • Szczecinek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714