Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej i Marketingu
  • Kaczorów
dolnośląskie, Kaczorów, dolnośląskie, Polska
REGESS
25. 8. 2024

Co oferujemy?• Atrakcyjne wynagrodzenie.• Pracę w młodym, zgranym zespole.• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.• Przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Obowiązki

  • Czym będziesz się zajmować?
  • • Zarządzaniem i optymalizacją sklepów internetowych.
  • • Tworzeniem i realizacją strategii marketingowych.
  • • Prowadzeniem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.
  • • Analizą wyników i raportowaniem efektywności działań marketingowych.
  • • Współpracą z zespołem sprzedażowym i marketingowym.

Wymagania

  • Szukamy osoby, która:
  • • Ma wykształcenie wyższe w zakresie marketingu lub pokrewne, ewentualnie posiada udokumentowane doświadczenie w marketingu.
  • • Jest energiczna, kreatywna i pełna pomysłów.
  • • Posiada doświadczenie w sprzedaży internetowej.
  • • Zna najnowsze trendy w marketingu internetowym i potrafi je zastosować w praktyce.
  • • Jest samodzielna, ale również potrafi pracować w zespole.
  • • Chce być częścią nowego projektu z ogromnym potencjałem rozwoju.
  • • Angażuje się w 100% i lubi swoją pracę – nie pracuje za karę.
  • • Posiada prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Jeżeli czujesz, że to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie, nie zwlekaj! Wyślij nam swoje CV.

  • Praca stacjonarna w nowoczesnym biurze w Mysłakowicach
  • tel. 513 491 308

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544