Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynków Zagranicznych
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów za pomocą internetowych baz danych (np. LinkedIn).
  • Prezentacja firmy i koordynowanie spotkań.
  • Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych (targi, konferencje).
  • Negocjowanie wstępnych warunków umów i tłumaczenie dokumentacji.
  • Budowanie relacji z klientami i inicjowanie zapytań ofertowych.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i etyczne działanie w biznesie.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1).
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów.
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta.
  • Skupienie na celach i umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Otwartość na nowe wyzwania i rozwój zawodowy.
  • Znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych lub automotive mile widziana.
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych, prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub współpracę B2B.
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • System wynagrodzeń: podstawowe plus premia za wyniki.
  • Przejrzyste zasady współpracy i jasno określone cele.
  • Rozwój umiejętności negocjacyjnych i zarządczych.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach międzynarodowych.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087