Specjalista ds. Sprzedaży i Organizacji Eventów
  • Zakopane
Zakopane, Zakopane, małopolskie, Polska
ER Group
11. 9. 2024

Dla naszego klienta, prestiżowego obiektu hotelowego poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Specjalisty ds. Sprzedaży i Organizacji Eventów.

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i obsługa zapytań od firm w sprawie organizacji konferencji i eventów firmowych
  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta
  • Organizacja i koordynacja spotkań z klientami (prezentowanie oferty hotelu i restauracji)
  • Nadzór nad organizacją eventów
  • Współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia najwyższej jakości usług
  • Dbałość o wysoki standard obsługi klientów i nawiązywanie długofalowych relacji
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

Oczekiwania pracodawcy:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży hotelarskiej lub eventowej
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i zamykania procesu sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (wykorzystywana do obsługi klientów zagranicznych)
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • Podejście do organizacji wydarzeń z pasją i zaangażowaniem

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (do wyboru)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • System premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych
  • Program motywacyjny w postaci nagród pieniężnych
  • Bezpłatne posiłki w miejscu pracy
  • Zniżki na usługi hotelowe
  • Dodatkowy program poleceń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w oraz wsparcie zespołu

  • Praca Zakopane
  • Zakopane - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567