Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Quasar Electronics Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Jako Quasar Electronics jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży technologicznej, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji produktów elektronicznych do aut osobowych i dostawczych. Od 1996 roku konsekwentnie budujemy naszą pozycję na rynku, kierując się innowacyjnością, solidnością i profesjonalizmem.

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe koordynowanie działań związanych ze sprzedażą oraz obsługą Klienta (realizacja zamówień, opieka posprzedażowa)
  • Tworzenie i rozwijanie bazy Klientów na terenie kraju i Europy
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
  • Prezentowanie rozwiązań oferowanych przez firmę
  • Doradztwo techniczne dla Klientów w podstawowym zakresie
  • Współpracę z partnerami handlowymi
  • Dbanie o utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku sprzedażowym i/lub w Dziale Obsługi Klienta
  • Doświadczenie we współpracy z Klientami zagranicznymi
  • Umiejętności planowania i nadawania priorytetów
  • Wytrwałości w dążeniu do celu
  • Samodzielności
  • Znajomości programów biurowych (EXCEL, WORD, OUTLOOK) oraz metodyki pracy z programami CRM i sprzedażowymi (WF-MAG)
  • Bardzo dobrej znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Dodatkowym atutem może być wykształcenie techniczne lub doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych

To oferujemy

  • Pracę w firmie rodzinnej działającej nieprzerwanie od 28lat
  • Dużo samodzielności i możliwość wpływu na rozwój firmy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę i system motywacyjny związany z efektami pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną (pakiet Allianz)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego
  • Brak dress codeu
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Paczki świąteczne
  • Wsparcie ze strony firmowego kota Grubcia

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567