Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem niemieckim – Transport drogowy specjalistyczny
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Procem Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • budowanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi, uczestnictwo w spotkaniach
  • aktywne pozyskiwanie klientów na usługi firmy – branża transportowa
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji na rynku niemieckim
  • współpraca z zespołem oraz innymi działami firmy
  • negocjacje warunków handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • tworzenie bazy kontrahentów
  • planowanie i ustalanie warunków transportu z klientem
  • współpraca ze spedytorami i działami wspierającymi

Nasze wymagania

  • biegła znajomości języka niemieckiego (zarówno w mowie, jak i piśmie)
  • gotowość do podróży służbowych na terenie Niemiec
  • pro aktywność, przedsiębiorcze podejście
  • entuzjazmu i chęci do działania w dynamicznym zespole
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • nastawienie na cel, umiejętność przejmowania inicjatywy i zaangażowania w podejmowanym działaniu
  • logiczne myślenie i analityczne podejście do powierzonych zadań

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z pracą z niemieckimi firmami i utrzymywaniem relacji z Klientami
  • doświadczenie w branży transportowej, handlowej
  • umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • wynagrodzenie na podstawie B2B lub umowy o pracę, otwartość na oczekiwania kandydata
  • bardzo ciekawe portfolio usług świadczonych przez firmę, pożądane przez niemieckie firmy na rynku europejskim rynku transportowym
  • auto służbowe
  • dodatkowe, bardzo atrakcyjne prowizje powiązane z zyskiem netto pozyskiwanych projektów
  • możliwość awansu

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Firma Procem świadczy usługi w transporcie drogowym we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w przewozach ładunków całopojazdowych FTL. Nasza specjalnością jest transport dedykowany branży budowlanej w szczególności materiałów sypkich.

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690