Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta w Sklepie Zielarskim
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gemini Polska Sp. z o.o.
17. 9. 2024

Jako Specjalista ds Sprzedaży i Obsługi Klienta będziesz odpowiedzialny/a za efektywną obsługę Pacjentów, realizację zamówień internetowych oraz sprzedaż produktów w naszym sklepie zielarskim. Głównym celem Twojej pracy będzie dbanie o estetykę sklepu oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta.

Twoje zadania:

  • udzielanie kompleksowych informacji na temat dostępnych produktów w sklepie,
  • doradztwo Klientom w zakresie wyboru odpowiednich suplementów diety i ziół,
  • realizacja sprzedaży produktów oraz promowanie ofert specjalnych,
  • obsługa zamówień internetowych, w tym wydawanie paczek,
  • monitorowanie dat ważności produktów,
  • przygotowanie i organizowanie ekspozycji sklepu.
  • utrzymywanie wysokiego standardu estetyki i czystości w sklepie.
  • uczestnictwo w szkoleniach dotyczących nowych produktów oraz trendów w branży zielarskiej,
  • samodzielne poszerzanie wiedzy na temat ziół, zdrowia oraz suplementów diety.

Twoje doświadczenia i umiejętności:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość ziół, suplementów diety, dermokosmetyków oraz ich zastosowań,
  • podstawowa obsługa komputera (mile widziana obsługa programu Kamsoft)
  • umiejętność profesjonalnej obsługi Pacjenta,
  • silne umiejętności komunikacyjne,
  • zdolności organizacyjne i samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, platforma do nauki języków obcych eTutor, pracę pełną wyzwań i umożliwiającą zdobycie cennego doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zgranego zespołu,
  • wewnętrzny program Poleceń Pracowniczych.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdańsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdańsk
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdańsk
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584