Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w języku niemieckim
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Concentrix CVG International sp. z o.o.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków:

- Obsługa połączeń przychodzących

- Aktywna sprzedaż usług klienta

- Przygotowywanie ofert odpowiadających potrzebom klientów

- Wprowadzanie danych do systemu

WYMAGANIA:

Nasze wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego (poziom C1)

- Szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

- Otwartość w relacjach z klientami, również w aspekcie aktywnej sprzedaży

- Umiejętność swobodnej komunikacji przez e-mail / czat / telefon

- Zadaniowe podejście do problemów i rozwiązywania ich

OFERUJEMY:

Oferujemy

⭐Umowę o pracę/zlecenie na pełen etat

⭐Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7000 zł brutto + bonus + prowizja

⭐Praca od poniedziałku do piątku (7:00 – 20:00) w systemie zmianowym oraz w niektóre soboty (10:00 – 18:00)

⭐Rzetelne przygotowanie do pracy

⭐Praca zdalna lub w komfortowym biurze w centrum Lublina

⭐Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)

⭐Program Talent Development (realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych)

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190