Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
14. 8. 2024
Nie podano

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group, który swoją pozycję na rynku buduje już od 20 lat - poszukujemy ludzi na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna telefoniczna obsługa klientów, wymagająca wysokiej kultury osobistej.
  • Analiza potrzeb klientów, rekomendowanie najlepszych ofert oraz informowanie o aktualnych promocjach, rabatach i dostępnych produktach.
  • Zarządzanie sprzedażową obsługą bieżącego ruchu na stronie internetowej.

Nasze oczekiwania:

  • Dostępność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00, minimum 30 godzin tygodniowo, z elastycznym grafikiem pracy - sam/sama decydujesz, w jakich godzinach pracujesz.
  • Umiejętność sprawnego obsługiwania komputera.
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego.
  • Komunikatywność i zdolność do budowania dobrych relacji z klientami.

Oferujemy:

  • Gwarantowane stałe wynagrodzenie wypłacane 2 razy w miesiącu: stawka 28,10 zł brutto na godzinę plus premie uzależnione od wyników sprzedażowych.
  • Elastyczny grafik pracy, który umożliwia połączenie zatrudnienia z dodatkowymi zajęciami.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • Pracę w dynamicznym i zgrany zespole.
  • Brak wymaganego doświadczenia na początek pracy - oferujemy kompleksowy pakiet wdrożeniowy, który przygotuje Cię do pełnienia swojej roli. Najważniejsza jest dla nas Twoja gotowość do pracy i pozytywne podejście.

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. obsługi klienta Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Opole
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Opole
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Opole
  • Specjalista ds. kadr i płac Opole
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544