Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta w Biurze Podróży
  • Skawina, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 2D
małopolskie, Skawina, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 2D, małopolskie, Polska
Vento Travel Sp. z o.o.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia współpraca z kontrahentami z zagranicy.
  • Sprzedaż ofert turystycznych i negocjowanie cen.
  • Tworzenie spersonalizowanych ofert (pielgrzymki, wycieczki grupowe).
  • Budowanie relacji z klientami.
  • Obsługa posprzedażowa i udział w spotkaniach z klientami.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego, włoskiego, francuskiego lub niemieckiego.
  • Dokładność, samodzielność, zaangażowanie.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Skuteczność w sprzedaży i wysoki poziom obsługi klienta.
  • Doświadczenie w biurze podróży będą dodatkowym atutem.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B będzie mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w zgranym zespole.
  • Umowa o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie plus prowizje.
  • Szkolenia zagraniczne.
  • Elastyczność godzin pracy.
  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190